خانه / درباره ما

درباره ما

گردومارکت طرحی برای تولید محتوای فارسی با هدف آشنایی هموطنان عزیزمان با خواص شگفت‌انگیز گردو و استفاده‌ی بهینه‌تر از این میوه‌ی پرخاصیت و بدنبال آن ارتقاء سطح سلامت و تغذیه جامعه و همچنین یادگیری و رشد علمی و ارتقاء سطح دانش و مهارت باغداران گردو در نقاط مختلف ایران است.

گردومارکت از شهریور سال ۱۳۹۵ و همزمان با برداشت محصول در استان همدان، به صورت رسمی آغاز به کار کرد و هم اکنون با همکاری محققین و پژوهشگران مطرح صنعت گردو و نیز یک تیم تخصصی تولید و مدیریت محتوا و آموزش‌های مهارتی به سرپرستی جواد تیموری، فعالیت می‌کند.

گردومارکت، توسعه دانش و مهارت باغداران در زمینه‌ی کشت، تولید، مکانیزاسیون و فرآوری محصول گردو را نه صرفاً به عنوان ابزاری برای رشد و پیشرفت و موفقیت فردی، بلکه به عنوان تنها راهکار عملی رشد و پیشرفت و گسترش کشت و صنعت گردو در کشور می‌بیند.

با توسعه اینترنت و دگرگونی در روش‌ها و الگوهای خرید، مطابق با شرایط زندگی مدرن، روزانه تعداد بیشتری از مردم به‌سوی خرید اینترنتی گرایش پیدا می‌کنند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است.

با توجه به فواید و اهمیت استفاده روزانه مصرف میوه‌ی گردو، به‌عنوان یک منبع عالی پروتئین، فیبر، ویتامین‌ها، آنتی‌اکسیدان‌ها و مواد معدنی در سبد غذایی روزانه‌‌ی مصرف خانوارهای ایرانی و علاقه‌مندی عموم مردم به دسترسی آسان و مطمئن به گردوی موردنیاز و باکیفیت از یک ‌طرف و از طرفی عدم دسترسی بسیاری از باغداران گردو به تمام بازار و موقعیت‌های فروش این محصول، به دلیل پهناور بودن کشورمان، ناهمگون بودن بافت بازار و نیز هزینه‌های بالای بازاریابی و توزیع آن، فروشگاه اینترنتی گردومارکت از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را درزمینه‌ی تهیه، فرآوری و بسته‌بندی مغز گردوی باکیفیت آغاز نموده است.

گردومارکت نه یک فروشگاه، بلکه بازار آنلاینی است که از یک‌ طرف به باغداران و تولیدکنندگان گردو اجازه می‌دهد، محصولات خود را در سراسر کشور بدون نیاز برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های گران فناوری اطلاعات و بازاریابی، به فروش برسانند و از طرف دیگر مصرف‌کنندگان گردو را به‌راحتی و با استفاده از رایانه و یا تلفن همراه، در مکان و زمان دلخواهشان، به گردوی سالم و باکیفیت می‌رساند.

تیم محتوای گردومارکت

جدای از هزینه‌های ایجاد و ارتقاء و نگهداری سیستم آنلاین آموزشی و همکارانی که خدمات مربوطه را ارایه میکنند (که معمولا به عنوان نخستین عامل هزینه ای در پروژه های آموزش دیجیتال مورد توجه قرار میگیرد) هزینه اصلی گردومارکت، تولید محتوای اصیل فارسی و به روز متناسب با نیاز خوانندگان است.

گردومارکت از بهترین و متخصص‌ترین نویسندگان فارسی زبان در نقاط مختلف ایران، محتوای کاربردی و مالکیت معنوی آن را خریداری نموده و در اختیار کاربران قرار میدهد.

همه اعضای گروه گردومارکت در راستای ارتقاء فرهنگ آموزشی کشور و برطرف نمودن مسائل مرتبط با کشت، داشت و برداشت گردو به اصول و ارزشهای زیر وفادار هستند:

  • ما اعتقاد داریم سلامتی مردم، قابل معامله نیست.
  • ایجاد عدالت آموزشی از طریق ارایه خدمات آموزشی آنلاین در سراسر کشور
  • تاکید جدی بر تولید محتوای اصیل و اوریجینال فارسی و تطبیق محتوا با نیازهای مردم با دوری از فرهنگ ترجمه مستقیم و کورکورانه دانش
  • اصرار بر حقوق تولیدکنندگان محتوا از طریق اشاره پیوسته به منابع معتبری که در تنظیم گزارشات و مقالات و تحقیقات مورد استفاده قرار میگیرند و تلاش برای ترویج فرهنگ ایجاد محتوا به جای کپی کاری و سرقت محتوای دیگران
  • تعامل با محققین و پژوهشگران برجسته‌ی این صنعت با هدف تطبیق مسیر آموزش و تولید محتوا با نیازهای باغداران گردو
  • ارایه خدمات آموزشی با بهترین کیفیت قابل دستیابی و حداقل هزینه ممکن (در صورتی که مطلب آموزش دیجیتال منتشر شده در گردومارکت را مطالعه کنید مشاهده خواهید کرد که باور گردومارکت بر این است که سهم عمده‌ای از پولی که در آموزش فیزیکی امروز در کشور توسط مشتاقان یادگیری هزینه میشود، متاسفانه صرف تبلیغات محیطی و رسانه ای برای جذب، تامین محل کلاس، خرید و اجاره مجوز فعالیت آموزشی و رقابتها واصطکاک‌های بیهوده میشود و در نهایت سهم بسیار بسیار کمی از این هزینه ها، برای محتوای آموزشی قابل اختصاص خواهد بود).
error: Content is protected !!